Signia Cellion pure 7 (ładowalny) - Cena 2700 zł

Signia Cellion pure 7 to ładowalny aparat zauszny typu RIC – ze słuchawką w uchu, dedykowany do ubytków słuchu od lekkiego do głębokiego. Cellion 7 zawiera baterię litowo-jonową, która nie wymaga wyjmowania ani wymiany przez cały okres użytkowania aparatu słuchowego (średnio od pięciu do siedmiu lat). Baterie litowo-jonowe to te same, które można znaleźć w smartfonach i laptopach – działają długo i są niesamowicie wydajne.

Signia Cellion jest zasilany ultraszybkim ładowaniem indukcyjnym: cztery godziny ładowania zapewniają 24 godziny nieograniczonego słuchania. Dla osób, którym się spieszy, 30-minutowe szybkie ładowanie zapewnia do siedmiu godzin użytkowania aparatu. Dzięki wygodnej, przyjaznej dla użytkownika konstrukcji, wystarczy umieścić aparaty słuchowe Signia Cellion w ich stacjach ładujących i natychmiast zaczną się ładować. Signia zaprojektowała również stację ładującą Cellion jako osuszacz, który wydłuża żywotność aparatu słuchowego poprzez redukcję wilgoci.

Cellion jest szczególnie atrakcyjny dla osób prowadzących aktywny tryb życia: dzięki klasie IP68 Cellion jest odporny na wilgoć i zanieczyszczenia.
Signia Cellion jest zbudowana na platformie primax, która zapewnia użytkownikom lepsze niż zwykle słyszenie w trudnych warunkach akustycznych, a także potwierdzony klinicznie zmniejszony wysiłek słyszenia w ciągu dnia.

W badaniu przeprowadzonym w 2015 r. przez University of Northern Colorado przeprowadzono testy mowy z uczestnikami noszącymi aparaty słuchowe primax. Wyniki pokazały, że dwie funkcje, SpeechMaster i EchoShield, wykazały znaczne zmniejszenie wysiłku słuchowego, zapewniając naturalne i łatwe wrażenia słuchowe dla użytkowników primax:

-SpeechMaster zapewnia użytkownikom możliwość skupienia się na dźwiękach, które chcą słyszeć, jednocześnie redukując hałas otoczenia, który w przeciwnym razie mógłby rozpraszać. Ponadto eliminuje wyzwania związane z rozpoznawaniem mowy w zakresie wrażeń słuchowych użytkownika, osiągane przez zrównoważenie trzech technologii: redukcji hałasu, kierunkowości i wzmocnienia sterującego w celu skupienia się na dominujących dźwiękach, które użytkownik chce słyszeć. Wraz z funkcją SoundSmoothing zmiękczane są ostrzejsze i głośniejsze dźwięki.

-EchoShield chroni dźwięki, eliminuje pogłos i zmniejsza wysiłek słuchowy w trudnych przestrzeniach akustycznych, takich jak atria, korytarze, sale wykładowe, duże hale, kościoły. Aparaty słuchowe Signia Cellionsą wyposażone w tę funkcję, aby wyeliminować nieprzyjemne dźwięki, których użytkownicy mogą doświadczać w trudnych przestrzeniach, np. pogłos. Dzięki ulepszonemu rozpoznawaniu mowy i bogatemu, realistycznemu dźwiękowi, użytkownicy Signia Cellion doświadczają bezwysiłkowego wrażenia słuchowego.

Jako bezprzewodowy aparat słuchowy Signia Cellion łączy się ze smartfonem i innymi urządzeniami elektronicznymi za pomocą Bluetooth, co pozwala na strumieniowe przesyłanie rozmów telefonicznych, muzyki i innych mediów bezpośrednio do Twoich uszu. Dzięki połączeniu ze smartfonem, easyTek umożliwia używanie smartfona do wprowadzania zmian w ustawieniach aparatu Cellion, takich jak konfiguracja przestrzenna, regulacja głośności, kierunkowość, basy itp.

Funkcje Primax 7
-48 kanałów
-6 programów
-SpeechMaster
-3 programy muzyczne HD
-Przestrzenne skupienie mowy
-EchoShield

Wydajność Primax 7
Cellion Primax 7 najlepiej sprawdza się w następujących warunkach odsłuchowych:
-Rozmowy jeden na jednego
-Oglądanie telewizji
-Teatry, wykłady i filmy
-Telefon komórkowy
-Rozmowy w małych grupach
-Zajęta restauracja
-Duże spotkania | Wielkie tłumy
-Imprezy
-W bardzo głośnym i hałaśliwym otoczeniu, takim jak centra handlowe, spotkania i plener

Funkcje Signia Cellion
-Nie j est wymagana komora baterii ani ogniwa baterii. Wystarczy umieścić w ładowarce, aby zapewnić płynne, indukcyjne ładowanie,
-Jedno pełne 4-godzinne ładowanie zapewnia 24 godziny słuchania z nieograniczonym przesyłaniem strumieniowym przez dwa dni,
-Mały rozmiar aparatu,
-Łączność bezprzewodowa z funkcją łatwego przesyłania strumieniowego audio i zdalnego sterowania za pośrednictwem aplikacji easyTek.
-TwinPhone, sygnał telefoniczny jest wyraźnie przesyłany z jednego aparatu słuchowego do drugiego,
-Mikrofony kierunkowe. Zoptymalizowane rozmieszczenie i orientacja zapewniają najlepszą możliwą jakość słyszenia.
-Sygnały terapii szumów usznych z pięcioma rodzajami szumu statycznego i czterema sygnałami fal oceanicznych,
-Przycisk do zmiany programu,
-Zdalne sterowanie za pomocą aplikacji touchControl (Apple/Android), umożliwiające dyskretną zmianę programów, głośności, tonów niskich i wysokich.

Przy zakupie dwóch aparatów słuchowych - ładowarka GRATIS!

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66,§1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.