PRZED ZAMÓWIENIEM PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ Z PONIŻSZYMI PUNKTAMI

  1. Wszystkie wystawione tu aparaty są w 100% sprawne.
  2. Na każdy zakupiony sprzęt wystawiany jest rachunek oraz gwarancja od 6 do 36 miesięcy od daty zakupu.
  3. Każdy zakupiony towar można zwrócić w ciągu 7 dni kalendarzowych od daty zakupu, pod warunkiem, iż nie ma na nim śladów użytkowania, zgodnie z Ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176, ze zm.). Zwracaną państwu sumę pieniędzy pomniejszamy o koszt przesyłki lub dojazdu.
  4. Cena obejmuje zaprogramowanie aparatu słuchowego do obsługi Państwa niedosłuchu. Czynność tę wykonuje Protetyk Słuchu, po przesłaniu audiogramu i podaniu podstawowych informacji lub u państwa w domu(w przypadku wizyty domowej zastrzegamy sobie prawo do dodatkowych kosztów-ustalane telefonicznie)
  5. Wysłany aparat słuchowy jest gotowy do użycia, każdy posiada zestaw startowy zawierający wskazówki użytkowania oraz polską instrukcję obsługi. W zestawie znajdują się filmy Video: jak zakładać, zdejmować aparat, jak wymieniać baterię, jak czyścić.

 

WSKAZÓWKI:

  1. Jeśli mają Państwo wątpliwości co do wyboru aparatu prosimy o kontakt pod numerem 733 208 693 lub e-mailowo kontakt@aparatyuzywane.pl
  2. Każdy zakupiony u nas towar można serwisować w salonach protetycznych na ternie całego kraju, włączając w to naszą firmę.
  3. W razie jakichkolwiek problemów mogą Państwo wysłać aparat do nas lub prosić o najbliższy dla Państwa adres punktu partnerskiego. (mamy punkty partnerskie w każdym mieście powyżej 100tys. mieszkańców na terenie kraju)

 

Na wszystkie dodatkowe pytania odpowiemy w ciągu 24h.

W przypadku opcji wysyłka - produkt wysyłamy po telefonicznym potwierdzeniu zamówienia. Podczas rozmowy zostaną Państwo poinformowani o terminie dostarczenia. Gwarantujemy wysyłkę w ciągu 3 dni roboczych od daty zamówienia.

Nadrzędnym celem tej strony jest dostępność oraz niska cena aparatów słuchowych, oferując przy tym sprzęt używany wysokiej jakości, który każdorazowo jest sprawdzany, wysyłany do fabrycznego serwisu oraz wydawany z gwarancją nawet do 3 lat. Ceny aparatów na naszym portalu mają być atrakcyjne i rekompensować naszą mniejszą dostępność, niż w przypadku tradycyjnego punktu protetycznego otwartego 5 dni w tygodniu „za rogiem”. Działamy na terenie całej Polski.

W cenie każdego aparatu słuchowego znajdującego się na stronie jest obsługa protetyka, to jest: gwarancja, badanie słuchu, dopasowanie i zaprogramowanie aparatu do konkretnego ubytku słuchu wraz z rzeczywistym pomiarem ucha „REM”(nowość w Polsce).

Czynności te można wykonać w dwojaki sposób:

  • zdalnie – naszym autorskim sposobem
  • podczas wizyty domowej u państwa – kwestia ustalana telefonicznie

 

Dysponujemy wszystkimi dostępnymi na rynku modelami aparatów słuchowych. W przypadku zainteresowania konkretnym modelem, którego nie ma aktualnie na stronie proszę o kontakt. W odpowiedzi zwrotnej podeślemy cenę.